Nehnuteľnosti
SVB Jozefa Emanuela
Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- Sídlo
- Vrbové
- Od roku
- 2017
- IČO
- 51 021 439
SVB Jozefa Emanuela
Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov
- Sídlo
- Nám. Jozefa Emanuela 13, 922 03 Vrbové
- Na trhu od
- 14. júla 2017
- IČO
- 51 021 439
- Právna forma
- Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov
- Odbor (SK NACE 68.32)
- Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Organizácia v číslach
- 9
- rokov na trhu
- 2017
- rok vzniku
O organizácii
Spoznajte SVB Jozefa Emanuela
SVB Jozefa Emanuela je spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov so sídlom na adrese Nám. Jozefa Emanuela 13, 922 03 Vrbové. Zapísaná je od 14. júla 2017 (Register spoločenstiev vlastníkov bytov a nebytových priestorov).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy“ (68.32).
Základné údaje
- Obchodné meno
- SVB Jozefa Emanuela
- Právna forma
- Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov
- IČO
- 51 021 439
- Dátum vzniku
- 14. júla 2017
- Sídlo
- Nám. Jozefa Emanuela 13, 922 03 Vrbové
- Register spoločenstiev vlastníkov bytov a nebytových priestorov
- Okresný úrad Trnava, oddiel Pi, vložka č. 2017/02
- Sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Odbor (SK NACE 68.32)
- Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa SVB Jozefa Emanuela zaoberá
SK NACE 68.32
Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli SVB Jozefa Emanuela?
Sídlo je na adrese Nám. Jozefa Emanuela 13, 922 03 Vrbové.
Čím sa SVB Jozefa Emanuela zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy“ (68.32).
Aké je IČO – SVB Jozefa Emanuela?
IČO je 51 021 439.
Kedy vznikla SVB Jozefa Emanuela?
Vznik: 14. júla 2017. Na trhu pôsobí 9 rokov.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
Nám. Jozefa Emanuela 13 922 03 VrbovéRegistrový súd: Okresný úrad Trnava
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.